Rumia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 700 PLN
Powierzchnia
94 m2
Piętro
Parter

Oferujemy na wynajem lokal handlowo usługowy w Galerii wyposażenia wnętrz ALUCOLOR w Rumii przy głównej ulicy (trasa "6" w kierunku Szczecina). Duży przepływ potencjalnych klientów.
 
Istnieją dwie opcje wynajmu:
 
Powierzchnia lokalu to: 94 m2 - istnieje możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni do 188m2.
 
Bardzo dogodna lokalizacja przy głównej trasie, wygodny dojazd i parkowanie. W bezpośrednim sąsiedztwie obiekty takie jak LIDL, MC Donalds's, KFC, Bierdonka, które znajdują się przy oddzielnej uliczce, więc pomimo tego, że znajduje się tuż przy głównej drodze przelotowej jest wygodnie i bezpiecznie dla klientów.
 
Ze względu na charakter obiektu preferowana działalność handlowa lub usługowa związana z architekturą i wyposażeniem wnętrz, dekoracjami, budownictwem lub inna pasująca do tych branż.
 
Obiekt jest nowoczesny i energooszczędny, zarówno korytarz jak i lokale znajdujące się w nim posiadają duże doświetla dachowe, co zapewnia naturalne oświetlenie słoneczne oraz przyczynia się do zmniejszenia kosztów energii elektrycznej.
 
Lokal dostępny jest już od maja.
 
Podlicznik prądu
Ogrzewanie - % udział uzależniony od powierzchni lokalu
Możliwość podłączenia Internetu światłowodowego
Woda wliczona w cenę
Dostęp do pomieszczeń socjalnych

Polecam i zapraszam na prezentację. 
 
Agent prowadzący:  Michał Woźniak
 
 

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
Michał Woźniak

Michał Woźniak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ,,Kamienica” Nieruchomości Renata Burchacz z siedzibą przy ul. Grunwaldzka 6, 84-230 Rumia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres renata.burchacz@wp.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu